Oferty pracy
Dołącz do naszego zespołu

Account Manager - Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza potrzeb klienta, proponowanie rozwiązań, przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • analiza konkurencji i monitorowanie najnowszych trendów i rozwiązań

Wymagania:

  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • chęć podejmowania nowych wyzwań
  • bardzo dobra komunikatywność
  • umiejętność pracy w grupie
  • kreatywny i otwarty umysł
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji
  • mile widziani studenci i studentki

Zapewniamy:

  • elastyczny model pracy
  • szkolenia stacjonarne Google Partners
  • szkolenie na miejscu przez certyfikowanych specjalistów Google Adwords i Analytics
  • pomoc w uzyskaniu certyfikatów Google Adwords i Analytics
  • spoko atmosferę : )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z fotografią) na adres rekrutacja@pqstudio.pl

W CV proszę zamieścić klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”